Dostawa towaru


Czas dostawy:

Przesyłka zostanie dostarczona w ciągu wskazanej poniżej liczby dni. Czas dostawy może się różnić w zależności od wybranej formy płatności oraz w związku z dniami wolnymi od pracy, świętami.

Zamówienie złożone w 80% paczek jest
dostarczanych w ciągu


Doręczenie najwcześniej
(dotyczy zamówień złożonych przed g. 12:00)

Poniedziałek 1 - 3 dni Następnego dnia
Wtorek 1 - 3 dni Następnego dnia
Środa 1 - 4 dni Następnego dnia
Czwartek 1 - 5 dni Następnego dnia
Piątek 3 - 5 dni Poniedziałek w kolejnym tygodniu
Sobota 3 - 4 dni Wtorek w kolejnym tygodniu
Niedziela 2 - 4 dni Wtorek w kolejnym tygodniu

Kraj Koszty przesyłki Darmowa dostawa

Dostawa

  Polska 16 zł brutto  od 500 zł netto

Koszty przesyłki.

Przy zakupach od 500 zł netto standardowa dostawa gratis! Przy wartości zamówienia poniżej 500 zł netto wartości zamówionego towaru koszt przesyłki wynosi 16 zł brutto.Przy płatności kurierowi przy odbiorze (za pobraniem) doliczany jest koszt dodatkowy 4 zł i koszt przesyłki wynosi 20zł brutto.Maksymalna waga każdej paczki, jaką możemy wysłać, wynosi 30 kg. Zamówienia o wadze powyżej 30 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 7 zł za dodatkową paczkę.

Ogólne informacje odnośnie zamówień.

Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. W ciągu następnych 48 godzin następuje realizacja Twojego zamówienia. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.Dostarczenie towaru powierzamy firmom DPD i DHL. Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg.Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

Monitorowanie przesyłki.

Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka? Teraz masz możliwość sprawdzenia tej informacji. Klikając na te linki, zostaniesz przekierowany do strony internetowej DPD. Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy.