DOSTAWA

Przystąpienie do realizacji zamówienia następuje po zaksięgowaniu płatności lub w przypadku wyboru płatności za pobraniem po otrzymaniu zamówienia. W przypadku złożenia zamówienia w okresie wolnym od pracy przystąpieie do realizacji następuje w najbliższym dniu roboczym. W przypadkach losowych związanych z dostępnością towaru obsługa poinformuje niezwłocznie Klienta o możliwych terminach realizacji zamówienia.

Sklep Tablicebhp.com udostępnia następujące formy dostawy:

  • dostawa kurierem - domyślnie K-EX,  opcjonalnie DHL (proszę pytać o koszt dostawy)  -  czas dostawy wynosi standardowo do 24h
  • dostawa kurierem za pobraniem - domyślnie K-EX - czas dostawyi wynosi standardowo do 24h
  • odbiór osobisty (tylko za uprzednim porozumieniem z obsługą sklepu)

UWAGA: Przy odbiorze przesyłki Klient proszony jest o sprawdzenie stanu opakowania. Jeśli widoczne są uszkodzenia opakowania należy rozpakować przesyłkę przy kurierze i sprawdzić stan towaru. W razie potrzeby należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody, który podczas procedury reklamacjej należy przekazać obsłudze sklepu Tablicebhp.com.

Koszt dostawy podany jest podczas składania zamówienia.

UWAGA: W przypadku nielicznych produktów  (np. znaki przestrzenne stalowe oraz znaki drogowe)  koszt jest ustalany indywidualnie. Przy tego typu produktach widnieją informacje w opisach.

W przypadku, gdy klient złoży zamówienie, a zostanie zaciągnięta standardowa cena dostawy z formularza zamówienia obsługa sklepu bezzwłocznie przed rozpoczęciem realizacji zamówienia poinformuje o tym zamawiającego.